Informacja o spotkaniu wigilijnym i okolicznościowym turnieju

Zarząd LKS Chrobry Gniezno pragnie poinformować, że tradycyjne spotkanie wigilijne odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury w piątek, 13 grudnia b.r. o godzinie 17.00. Zapraszamy do udziału w nim wszystkich członków naszego klubu, uczestników Szkółki Szachowej MOK oraz Rodziców.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o potwierdzenie tego zamiaru najpóźniej do dnia 12 grudnia u Emila Wiśniewskiego (tel. 501779633; mco@interia.pl).

Spotkanie – jak co roku – organizowane jest przez członków naszego klubu na zasadzie „składkowej”. Dlatego wszystkie osoby chcące włączyć się w jego organizację, a zwłaszcza przygotować świąteczne wypieki, zakupić słodycze, owoce, kawę, napoje itp. proszone są o kontakt z panią Wiolettą Bakaj (tel. 602344517; lub mailowo: wiolcia.b@wp.pl).

Podczas spotkania juniorom wręczane będą świąteczne paczki. Osoby zainteresowane przygotowaniem paczki dla swego dziecka proszone są o kontakt z panią Marleną Oszutowską (tel. 606750635) lub panią Anną Szeszycką (mail: anna.szeszycka@skleppolski.pl). Koszt paczki to 25 zł.

Bezpośrednio po spotkaniu (od ok. 18.00) odbędzie się towarzyski turniej w szachach błyskawicznych P 3’+2” na dystansie 9 rund, którego zakończenie planujemy na godzinę 19.45.

Jednocześnie informujemy, że ostatni tegoroczny turniej GP o Puchar Dyrektora MOK, który planowany był na dzień 13 grudnia został przeniesiony na kolejny piątek, 20 grudnia. Początek o 17.45. Zapisy do 17.30.