Informacja o zajęciach „Szkółki Szachowej” i piątkowych turniejach w MOK

W związku z planowanym remontem w Miejskim Ośrodku Kultury zajęcia „Szkółki Szachowej” odbywać się będą w pomieszczeniach oficyny budynku znajdującego się na narożniku ul. Chrobrego i Rzeźnickiej (wejście od ul. Rzeźnickiej, sala na I piętrze nad biurem poselskim).

Dni tygodnia, godziny oraz prowadzący szkolenia w poszczególnych grupach pozostają bez zmian. Startujemy 16 września.

Uwaga: w pierwszym tygodniu prosimy – jeśli to możliwe – o przyprowadzenie dzieci na zajęcia do grup zgodnie z ubiegłorocznym podziałem. Po pierwszym spotkaniu nastąpi podział na nowe grupy i ewentualny transfer niektórych uczestników do innych grup. 

Jeśli natomiast chodzi o piątkowe turnieje (GP Elpos-Prymus-MOK i GP o Puchar Dyrektora MOK), to do końca 2019 roku rozgrywane będą tak jak dotąd, czyli w sali 301 MOK-u. Przypominamy, że pierwszy turniej (GP Elpos-Prymus-MOK) odbędzie się już w piątek, 13 września. Szczegóły oraz harmonogram wszystkich tegorocznych turniejów piątkowych pod poniższym linkiem:

„Piątkowe” turnieje GP 2019 w MOK-u