Informacja o zamknięciu listy startowej IV Ogólnopolskiego Turnieju Szachowego Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”

Niniejszym informujemy, że w dniu 28 lutego 2017 roku zamknęliśmy listę startową IV Ogólnopolskiego Turnieju Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” – Gniezno 2017. Nie ma już zatem możliwości zgłaszania swego uczestnictwa w imprezie, ani przez serwis ChessManager, ani mailowo do sędziego głównego turnieju. Jednocześnie pragniemy poinformować, że gwarancję udziału w zawodach będą miały wyłącznie osoby znajdujące się na liście startowej, które wniosą opłatę wpisowego do dnia 9 marca 2017 roku. Osoby znajdujące się na liście, które wniosą opłatę (zgodnie z komunikatem, wzrastającą o 50%) po tym terminie będą mogły wziąć udział w turnieju jedynie w przypadku wolnych miejsc (o czym mówi punkt 8 komunikatu o turnieju).

Zarząd LKS Chrobry Gniezno