Informacje o funkcjonowaniu strony

Jak już informowaliśmy, po trzytygodniowej przerwie spowodowanej kłopotami na serwerze, wznawiamy zamieszczanie na naszej stronie artykułów oraz przekazywanie wszelkich informacji klubowych.

Występują jeszcze pewne mankamenty dotyczące działania paska z zakładkami. Chodzi tu o jego kolorystykę oraz to, że używając przeglądarkę Internet Explorer, zakładki po rozwinięciu stają się częściowo niewidoczne. Zamierzamy wyeliminować ów mankament, ale do tego czasu zalecamy używanie innych przeglądarek, na których – generalnie rzecz biorąc – lepiej funkcjonuje nasza strona (np. Google Chrome lub Mozilla).

Jednocześnie informujemy, że ze względów bezpieczeństwa nie będzie już możliwości logowania się na naszej stronie (usunęliśmy zakładkę „zaloguj”), a tym samym skorzystania z funkcji „zagraj”. Ubolewając nad faktem tego ograniczenia, liczymy na wyrozumiałość oraz niezawodne funkcjonowanie naszej strony.

Wszystkich członków naszego klubu oaz sympatyków strony przepraszamy za wynikłe problemy oraz zachęcamy do zgłaszania (np. przy pomocy czatu) swoich uwag i spostrzeżeń o funkcjonowaniu strony.

Zarząd LKS Chrobry Gniezno