IV Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” – ostatnie informacje organizacyjne

Do rozpoczęcia niedzielnego turnieju zostało kilkadziesiąt godzin. W związku z powyższym przekazujemy kilka ostatnich informacji organizacyjnych:

Najbliższe bezpłatne parkingi samochodowe znajdują się przy Centrum Handlowym Max (ul. Sobieskiego 17) i przy Hotelu Nest (ul. Sobieskiego 20) – oba około 450 metrów od sali gry. W niedzielę nie obowiązuje płatna strefa parkowania na terenie całego Gniezna.

Przy wejściu na salę gry działać będzie sekretariat turnieju. Od godziny 8.45-9.45 prosimy o zgłaszanie się do niego w celu potwierdzenia uczestnictwa. Uwaga: aby przyśpieszyć proces potwierdzania sporządzona w porządku alfabetycznym lista zostanie podzielona na dwie części (od A-N i od O-Ż). Osoby, które nie wniosły jeszcze opłaty wpisowego będą miały wówczas okazję to uczynić. Jednocześnie wszystkim uczestnikom turnieju wydawane będą okolicznościowe bluzy (zgodne ze zgłaszanym przez Państwa podczas zapisów rozmiarem) oraz czapeczki.

Chcielibyśmy rozpocząć naszą imprezę planowo i w związku z tym zwracamy się z gorącą prośbą o nie przybywanie na przysłowiową „ostatnią chwilę”.

Na terenie budynku wydzielone zostanie pomieszczenie gastronomiczne. Jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem turnieju wydawana będzie herbata, kawa oraz słodki poczęstunek. Natomiast pomiędzy godziną 13.30 – 15.00 skosztować będzie można wojskowej grochówki. Poczęstunek jest oczywiście całkowicie bezpłatny.

Do zobaczenia w Pierwszej Stolicy!