Już w piątek na gnieźnieńskim rynku przekazanie szachów parkowych oraz okolicznościowy turniej szachów błyskawicznych

Zarząd LKS Chrobry Gniezno informuje, że zaplanowany na najbliższy piątek, 29 czerwca turniej o Grand Prix 90-lecia Gnieźnieńskiego Klubu Szachistów nie odbędzie się w tym terminie. Nowy termin wkrótce zostanie ustalony i podany na naszej stronie. Przyczyną przełożenia turnieju jest uroczyste przekazanie naszemu klubowi przez prezydenta Gniezna Jacka Kowalskiego szachów parkowych, które nastąpi na gnieźnieńskim rynku, w piątek, 29 czerwca o godzinie 17.00. Bezpośrednio po przekazaniu, czyli około godziny 17.15 odbędzie się na rynku 9-rundowy turniej szachów błyskawicznych P’ 5, na który bardzo serdecznie zapraszamy. Zgłoszenia do godziny 17.00. Wstęp wolny. Zapewniamy udział pierwszych 24 osób. Przewidziane są nagrody i pamiątkowe dyplomy. W przypadku deszczowej pogody, uroczyste przekazanie szachów oraz wspomniany turniej błyskawiczny odbędą się w Miejskim Ośrodku Kultury.