Jubileuszowa koszulka klubowa

Informujemy, że zgodnie z zapowiedzią jesteśmy w trakcie realizacji jubileuszowej koszulki klubowej. Przedsięwzięcie jest już w końcowej fazie i w ciągu kilku dni zamkniemy listę osób chętnych do nabycia takiej koszulki. Jej wizualizację przedstawiamy poniżej. Koszulka zostanie wykonana z wysokiej jakości, „oddychającego” materiału sportowego, którego jedną z cech jest brak konieczności prasowania po wypraniu (co w warunkach kilkudniowych wyjazdów, związanych z rywalizacją w turniejach klasycznych stanowi jej niewątpliwą zaletę). Oprócz motywów związanych z szachami i Pierwszą Stolicą Polski jej projekt zawiera nawiązanie do tegorocznego jubileuszu oraz współczesne logo klubu, jak również oryginalne logo Gnieźnieńskiego Klubu Szachistów z 1922 roku.

Dlatego wszystkich zainteresowanych nabyciem koszulki prosimy o zgłoszenie tego faktu p. Darii Maciejewskiej do niedzieli, 5 czerwca (kontakt mailowy lub telefoniczny oraz tabela z rozmiarami znajdują się na naszym profilu FB). Orientacyjna cena za 1 egzemplarz koszulki nie powinna przekroczyć 50 zł.