Juniorskie mistrzostwa w Sypniewie

Od 18 do 27 września b.r. rozegrane zostaną w Sypniewie najważniejsze tej jesieni juniorskie imprezy w szachach klasycznych

.

Pierwszą z nich są zaplanowane w dniach 18-20.09 b.r. Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, w których udział mogą wziąć wyłącznie dzieci urodzone w latach 2010-2012.

Komunikat organizacyjny MMM

Natomiast w dniach 21-27.09 b.r. odbędą się Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików, które stanowić będą jednocześnie Eliminacje Strefowe (województwa wielkopolskie i zachodniopomorskie) do przyszłorocznych Finałów Mistrzostw Polski w szachach klasycznych. Na te zawody (tj. w dniach 21-27.09) klub planuje objąć naszych juniorów opieką trenerską (w pełni pokrywając trenerowi koszty pobytu, zakwaterowania oraz honorarium). Osoby zainteresowane opieką trenera prosimy o kontakt w tej sprawie (Emil Wiśniewski, mco@interia.pl lub tel. kom. 501779633) najpóźniej do dnia 14 września b.r.

Komunikat organizacyjny MWJiM+ES

Termin zgłoszeń do obu imprez mija 15 września b.r. Klub planuje dokonać zgłoszenia zbiorczego, w związku z czym prosimy o informację w sprawie startu na wyżej wskazany kontakt do dnia 14 września. Natomiast z uwagi na indywidualne preferencje, zgłaszanie organizatorom zapotrzebowania dotyczącego zakwaterowania i wyżywienia pozostaje w gestii rodziców.