Juniorzy Chrobrego jadą na ligę!

Po kilkuletniej przerwie, związanej z brakiem dostatecznej ilości zawodników reprezentujących odpowiedni poziom gry, młody zespół juniorów Chrobrego ponownie weźmie udział w rozgrywkach ligowych. Już w najbliższy weekend, 29 i 30 stycznia w Mikorzynie rozegrane zostaną zawody IV Ligi Juniorów. Miejmy nadzieję na skuteczną grę i awans naszych zawodników do rozgrywek III ligi.

Po kilkuletniej przerwie, związanej z brakiem dostatecznej ilości zawodników reprezentujących odpowiedni poziom gry, młody zespół juniorów Chrobrego ponownie weźmie udział w rozgrywkach ligowych. Już w najbliższy weekend, 29 i 30 stycznia w Mikorzynie rozegrane zostaną zawody IV Ligi Juniorów. Miejmy nadzieję na skuteczną grę i awans naszych zawodników do rozgrywek III ligi.

Zobacz także:

Komunikat IV Ligi Juniorów

Skład Chrobrego