Juniorzy Chrobrego na turnieju w Poznaniu

Dwoje juniorów Chrobrego- bracia Jan i Wojciech Kukorowscy w dniach 16-20 stycznia wzięło udział w turnieju zorganizowanym w Poznaniu pod nazwą Ferie z Szachami`2013. W grupie B (przeznaczonym dla urodzonych w 1999r i młodszych) na starcie stanęło 16 zawodników. Każdy rozegrał po 7 partii w tempie 60 minut na zawodnika. Z bardzo dobrej strony zaprezentował się Jan, który zdobywając 6 punktów zajął drugie miejsce. Wypełnił przy tym normę na IV kategorię szachową. Jego młodszy brat Wojtek z dorobkiem 4 punktów zajął wysokie szóste miejsce.

Ogromnie cieszy fakt, ze juniorzy  w czasie wolnym od zajęć szkolnych, nie odpoczywają od rozgrywek oraz zmagań przy szachownicy i chętnie uczestniczą w turniejach organizowanych na terenie Wielkopolski. A jeśli przy tym podnoszą kwalifikacje i zdobywają nagrody- radość jest jeszcze większa.

Jankowi i Wojtkowi gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych.

Zobacz także:

Wyniki turnieju