Juniorzy Chrobrego pozostają w II lidze!

W dniach 14-22 czerwca b.r. odbyły się w Sypniewie ogólnopolskie rozgrywki II ligi juniorów, stanowiące Drużynowe Mistrzostwa Polski. W gronie 25 sześcioosobowych ekip rywalizowała drużyna gnieźnieńskiego Chrobrego. Nasz bardzo odmłodzony zespół, z debiutantami w składzie, stanął na wysokości zadania i z dorobkiem 8 punktów meczowych zajął 18 miejsce w tabeli. Tym samym zrealizował swój podstawowy cel, czyli utrzymanie w rozgrywkach II ligi juniorów. Punkty dla gnieźnian zdobyli:  

  1. Karol Stanisławski – 2,5
  2. Michał Górecki – 4
  3. Jan Szeszycki – 4
  4. Wojciech Drzewiecki – 3
  5. Anna Oszutowska – 6,5
  6. Aleksandra Łukasik – 5,5

Trenerem naszego zespołu był Krzysztof Chojnacki.

Strona II ligi juniorów

Zdjęcia nadesłane przez Łukasza Góreckiego i Magdalenę Szeszycką.