Juniorzy Chrobrego w Zakrzewie

W sobotę i niedzielę, 16 i 17 grudnia b.r. odbyły sie w Zakrzewie dwie interesujące imprezy szachowe.

Pirewszą z nich był Gwiazdkowy Turniej Szachowy Korona Zakrzewo. Wystapili w nim dwaj juniorzy Chrobrego Krzysztof Raczyński i Witold Lewandowski, którzy w stawce 42 zawodników zakończyli rywalizacje odpowiednio na miejscach 8 i 23. Natomiast w niedzielę, 17 grudnia odbył się V Gwiazdkowy Turniej w Koronie Zakrzewo dla Juniorów, w którym udział wzięło troje naszych reprezentantów. W grupie juniorów z rankingiem powyżej 1600 6 miejsce zajął Witold Lewandowski. Natomiast w grupie rankingowej 1250-1400 Lena Frąckowiak uplasowała się na miejscu 6, zdobywając nagrodę dla najlepszej juniorki, zaś Tymoteusz Bakaj był 12. 

Zobacz także:

Wyniki Gwiazdkowego Turnieju Szachowego Korona Zakrzewo

Wyniki V Gwiazdkowego Turnieju Szachowego dla Juniotów – grupa z rankingiem powyżej 1600  

Wyniki V Gwiazdkowego Turnieju Szachowego dla Junirów – grupa z rankingiem 1250-1400 

Zdjęcia nadesłane przez Macieja Frąckowiaka