Juniorzy Chrobrego wystąpili w Toruniu i Kaliszu

W sobotę, 11.09 b.r. juniorzy Chrobrego wystąpili w jednodniowych turniejach w Toruniu i Kaliszu. W rozegranych w Toruniu Otwartych Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego w szachach szybkich (7 rund tempem P 15’) w grupie zawodników do lat 8 w stawce 14 uczestników Jan Szeszycki był 3 (w klasyfikacji chłopców 2), zaś Iwo Maciejewski 8.

Wyniki turnieju

Zdjęcia nadesłane przez Magdalenę Szeszycką

Natomiast w Kaliszu odbył się XXII Ogólnopolski Dziecięcy Turniej Szachowy „Calisia” 2021 (7 rund tempem P 30’). W grupie A (1600 i więcej) Michał Górecki w stawce 14 uczestników zajął miejsce 4. W grupie B (1000-1400) w stawce 26 zawodników Franciszek Błochowiak zakończył rywalizację na miejscu 6, zaś Adam Górecki na miejscu 14.

Wyniki turnieju A

Wyniki turnieju B