Juniorzy Chrobrego z awansem!

W dniach 22-23 kwietnia b.r. w Ostrowie Wielkopolskim rozegrano drugi zjazd Wielkopolskiej IV ligi Juniorów gr. B. W stawce 23 drużyn rywalizowały dwie ekipy naszego klubu: Chrobry II oraz Chrobry III. Po zakończeniu 9-rundowych zmagań drużyna Chrobrego Gniezno III uplasowała się na miejscu 2 i uzyskała awans do przyszłorocznych rozgrywek Wielkopolskiej III Ligi Juniorów. Natomiast zespół Chrobrego II zakończył rywalizację na miejscu 14.

Z indywidualnych rezultatów naszych zawodników warto odnotować złoty medal Iwo Maciejewskiego na II szachownicy z dorobkiem 8 punktów oraz wypełnione normy na wyższe kategorie przez Kacpra Roja (II kat.) i Oliwię Ciesielską (III kat.).

Przy okazji drużynowych rozgrywek juniorów informujemy, że Drużynowe Mistrzostwa Polski – II liga juniorów, w której uczestniczy drużyna Chrobrego I Gniezno odbędą się od 12-14 czerwca 2023 roku w Sypniewie.

Strona W IV LJ gr. B

Zdjęcia nadesłane przez Monikę Berlik i Łukasza Góreckiego