Juniorzy grali w Gnieźnie i Swarzędzu

W ostatni piątek i sobotę juniorzy Chrobrego rywalizowali w dwóch turniejach:

W piątek, 19 listopada b.r. rozegrano II Jesienny Turniej Juniorski w parafii bł. Radzyma Gaudentego w Gnieźnie (6 rund tempem 7 minut +3 sekundy). Udział w zawodach wzięło łącznie 30 adeptów królewskiej gry. W trzech prowadzonych klasyfikacjach uzyskano następujące wyniki:

W klasyfikacji do lat 8 :

1 – Jan Szeszycki

2 – Franciszek Błochowiak

3 – Adam Górecki

W klasyfikacji do lat 12:

1 – Anna Oszutowska

2- Michał Górecki

3 – Oliwier Radwański

W klasyfikacji powyżej 12 lat:

1 – Oskar Radwański

2 – Karol Szeszycki

3 – Igor Kędzierski

Turniej sędziował Mirosław Sobczak

Wyniki turnieju

Natomiast w sobotę, 20 listopada w Swarzędzu odbył się Drugi Dziecięcy Turniej Szachowy Grand Prix do lat 8 (7 rund tempem P 15′). W stawce 30 uczestników pewne zwycięstwo z kompletem zwycięstw odniósł Jan Szeszycki, a Iwo Maciejewski był 5.

Wyniki turnieju

Foto nadesłane przez Magdalenę Szeszycką