Juniorzy po pierwszym zjeździe

W miniony weekend 13 i 14 lutego b.r. młodzi adepci szachów rywalizujący w Wielkopolskiej III i IV Ligi Juniorów rozegrali w Kolegium Europejskim w Gnieźnie pierwszy z dwóch zaplanowanych zjazdów. 

W III lidze, zespół Chrobrego II Gniezno, po rozegraniu 4 meczów i zgromadzeniu kompletu 8 punktów zajmuje drugie miejsce w tabeli, ustępując małymi punktami jedynie faworyzowanej ekipie KTS Kalisz. Natomiast w IV lidze Chrobry III z dorobkiem 5 punktów zajmuje miejsce 8, zaś Chrobry IV po zgromadzeniu 2 punktów zajmuje w stawce 12 drużyn miejsce 10. Drugi zjazd rozegrany zostaje w tym samym miejscu 2 i 3 kwietnia. 

Zobacz także: 

Wyniki Wielkopolskiej III Ligi Juniorów 2016

Wyniki Wielkopolskiej IV Ligi Juniorów 2016 

Zdjęcia nadesłane przez Krzysztofa Szeląga