Juniorzy rozpoczynają rozgrywki ligowe

Już w najbliższy piątek, 3 lutego b.r. juniorzy Chrobrego wyjeżdżają do Kalisza na pierwszy z dwóch zjazdów tegorocznych rozgrywek Wielkopolskiej Ligi Juniorów. Do rywalizacji przystąpią dwie nasze drużyny: Chrobry I reprezentować będzie Gniezno w rozgrywkach III ligi, natomiast Chrobry II w lidze IV. W trakcie pierwszego zjazdu (4-5 lutego) rozegranych zostanie pierwszych pięć rund, zaś podczas zjazdu drugiego (31 marca-1 kwietnia), który również odbędzie się w Kaliszu, zaplanowano rozegrać cztery rundy. Zapraszamy wszystkich do śledzenia rezultatów Wielkopolskiej Ligi Juniorów na stronie mistrzostw:

III Liga Juniorów

IV Liga Juniorów

 

Poniżej przedstawiamy składy naszych zespołów wraz z zawodnikami rezerwowymi:

Składy drużyn juniorów Chrobrego Gniezno na rozgrywki III i IV Wielkopolskiej Ligi Juniorów

 

Chrobry I Gniezno

 1. Szymon Banach – junior starszy
 2. Marek Nawrocki – junior starszy
 3. Karol Nawrocki – junior młodszy
 4. Piotr Kamiński – junior młodszy
 5. Joanna Fedan – juniorka starsza
 6. Zuzanna Szeląg – juniorka młodsza

Chrobry II Gniezno

 1. Szymon Dopierała – junior starszy
 2. Jakub Pogodziński – junior starszy
 3. Wojciech Doberschütz – junior młodszy
 4. Antoni Kamiński – junior młodszy
 5. Edyta Nawrocka – juniorka starsza
 6. Dorota Doberschütz – juniorka młodsza

 

Zawodnicy rezerwowi

 1. Szymon Nawrocki
 2. Igor Ryczkowski
 3. Alan Kajdaniak
 4. Gracjan Korytowski
 5. Krystian Obara
 6. Aleksandra Hubert