Kolejne turnieje z udziałem zawodników Chrobrego

Po pandemicznej przerwie rozmachu nabierają rozgrywki szachowe. W różnego rodzaju turniejach biorą udział również zawodnicy gnieźnieńskiego Chrobrego.

W dniach od 30 kwietnia do 6 maja b.r. odbył się w Zagnańsku Świętokrzyski Festiwal Szachowy (9 rund tempem 90′ + 30″), w którym udział wziął zawodnik naszego klubu Stanisław Borkowski. W grupie A (OPEN) w stawce 56 zawodników zakończył on rywalizację na 29 miejscu z dorobkiem 4.5 punktów.

Wyniki festiwalu

Natomiast w sobotę, 7 maja b.r. rozegrano „Turniej szachów szybkich w okazji 600-lecia Kruszwicy” (9 rund tempem 10’+5″), który stanowił imprezę towarzyszącą rozgrywanym w tym mieście mistrzostwom Polski kobiet i mężczyzn w szachach klasycznych. W stawce 65 szachistów wystąpili Chrobrzacy, którzy zakończyli rywalizację na następujących pozycjach:

15 – Jan Wojdak

29 – Andrzej Józefczak

38 – Jan Szeszycki

42 – Michał Górecki

Wyniki turnieju