Kolejny turniej GP Dyrektora MOK za nami

W piątek, 19 września b.r. odbyły się kolejne zawody w ramach GP Dyrektora MOK.

Tym razem był to turniej szachów szybkich P 7’+3″, który na starcie zgromadził 7 uczestników. Triumfował z kompletem 7 punktów Łukasz Bardeli, który wyprzedził Szymona Banacha – 6 punktów i Emila Wiśniewskiego – 5 punktów. Najlepszym juniorem do lat 14 okazał się Dawid Romański – 3 punkty, zaś do lat 18 Szymon Banach. Turniej sprawnie sędziował Piotr Przybylski. Następne imprezy z cyklu GP Dyrektora MOK odbędą się w Miejskim Ośrodku Kultury już w piątek, 26 września. Będą to: turniej szachów błyskawicznych P 3’+2″ oraz przeznaczony dla juniorów do IV kategorii turniej szachów szybkich P 15′. Początek obu turniejów o 17.45. Zapisy do 17.30. Wszystkich serdecznie zapraszamy!

 

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki XIV turnieju szachów szybkich P 7’+3″ – Gniezno, 19.09.2014 r.

Klasyfikacja GP 2014 w szachach szybkich po 14 turniejach