Kolejny turniej z cyklu ELPOS-PRYMUS-MOK przeszedł do historii

W piątek, 6 kwietnia b.r. rozegrano w Miejskim Ośrodku Kultury czwarty turniej dla dzieci z cyklu Grand Prix ELPOS-PRYMUS-MOK.

W imprezie udział wzięło 33 adeptów królewskiej gry. Zawody przeprowadzono na dystansie 6 dwudziestominutowych rund. Zwycięstwo w kategorii wiekowej powyżej dziesiątego roku życia odniósł Olaf Jagodziński, który wyprzedził Alana Jagodzińskiego – obaj 5 punktów i Macieja Stanczewskiego – 4,5 punktów. W klasyfikacji do lat dziesięciu triumfowała Natasza Kilmko – 5 punktów, wyprzedzając Mikołaja Gubałę – 4,5 punktów i Kamila Kulę – 4 punkty. W grupie wiekowej do lat ośmiu na pierwszym miejscu rywalizację zakończył Oliwier Radwański – 3,5 punktów, wyprzedzając Aleksandrę Łukasik – 2,5 punktów i Olgierda Fejfera – 2 punkty. Turniej sprawnie sędziował Mirosław Sobczak.

Kolejny turniej z tego cyklu odbędzie się w piątek, 11 maja.

Zobacz także:

Wyniki 4. turnieju z cyklu ELPOS-PRYMUS-MOK, Gniezno, 6.04.2018 r. 

Klasyfikacja generalna po 4. turniejach

Wyniki szczegółowe oraz klasyfikacje wiekowe po 4 turniejach