Kolejny zjazd III ligi i inauguracja IV ligi seniorów  

W weekend 15-16 kwietnia b.r. odbył się w Gnieźnie drugi zjazd Wielkopolskiej III Ligi Seniorów. W stawce 10 ekip rywalizuje w niej zespół Chrobrego II Gniezno. W rozegranych podczas zjazdu trzech rund nasza drużyna odniosła dwa zwycięstwa z ekipami z Kórnika i Konina i poniosła porażkę z zespołem z Kalisza. Punkty dla Chrobrego zdobyli: Szymon Banach – 2, Andrei Maksimenko Jr – 1, Karol Stanisławski – 1, Dariusz Łunkiewicz – 2 (wszyscy z 3 partii), Emil Wiśniewski 1 (z 1), Witold Lewandowski – 1,5 (z 2), Ewa Zamiar-Zagrodzka – 1,5 (z 3).

Strona Wielkopolskiej III Ligi Seniorów

Zdjęcia autorstwa Krzysztofa Szeląga

W tym samym czasie (15-16.04) w Ślesinie zainaugurowano rozgrywki Wielkopolskiej IV Ligi Seniorów. W stawce 12 pięcioosobowych ekip występuje drużyna Chrobrego III Gniezno. Podczas pierwszego zjazdu rozegrano cztery rundy. Chrobry III odniósł trzy zwycięstwa z zespołami z Wrześni, Złotowa i Środy Wielkopolskiej i zremisował z drużyną z Kościelca. Punkty dla gnieźnian zdobyli: Jan Kukorowski – 1,5, Kamil Żurawski – 2,5, Zygmunt Kujawski – 2,5, Michał Gołańczyk – 3, Anna Oszutowska – 4.  

Strona Wielkopolskiej IV Ligi Seniorów