KOMUNIKAT II OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU SZACHOWEGO PAMIĘCI „ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH” – GNIEZNO 2015

Wzorem roku ubiegłego będziemy w tym miejscu zamieszczać wszelkie informacje związane z naszą imprezą. Zapraszamy zatem do regularnego odwiedzania naszej strony i zachęcamy do wcześniejszego zapisywania się na listę startową. Istotnym novum jest miejsce przeprowadzenia tegorocznego turnieju, którym będzie przestronna hala widowiskowa II Liceum Ogólnokształcącego im. Dąbrówki w Gnieźnie przy ul. Łubieńskiego 3-5 w Gnieźnie.

WYNIKI, RELACJE, FILMY, ZDJĘCIA – 2015

KOMUNIKAT II OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU SZACHOWEGO PAMIĘCI „ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH” – GNIEZNO, NIEDZIELA, 1 MARCA 2015.

STRONA TURNIEJU W SERWISIE CHESSARBITER

STRONA CHROBREGO NA FACEBOOKU

STRONA TURNIEJU NA FACEBOOKU

IMPREZY TOWARZYSZĄCE

MEDAL PAMIĄTKOWY

INFORMACJA O LOSOWANIU UPOMINKÓW

OSTATNIE INFORMACJE ORGANIZACYJNE

 

WYNIKI UBIEGŁOROCZNEGO TURNIEJU

RELACJE, FILMY, ZDJĘCIA Z UBIEGŁOROCZNEGO TURNIEJU