Komunikat o Półfinałach Mistrzostw Wielkopolski Juniorów – strefa wschodnia

Informujemy, że na stronie Wielkopolskiego Związku Szachowego pojawił się komunikat o Półfinałach Mistrzostw Wielkopolski Juniorów strefy wschodniej, które odbędą się 13 i 14 kwietnia w Ślesinie. Jak co roku zachęcamy wszystkich juniorów Chrobrego do wzięcia udziału w tej imprezie, która stanowi swego rodzaju przepustkę do rywalizacji na wyższych szczeblach rozgrywek juniorskich (głównie do czerwcowych Finałów Mistrzostw Wielkopolski Juniorów).

 

Prosimy o zapoznanie się z komunikatem i zdeklarowanie się do końca przyszłego tygodnia (tj.do 7 kwietnia) w kwestii wyjazdu. Jest to o tyle ważne, że istnieje możliwość wynajęcia busa i wyjazdu zorganizowanego (przy minimum 15 osobach).

Zainteresowanych prosimy o kontakt z trenerami prowadzącymi zajęcia lub telefonicznie z członkami zarządu LKS Chrobry Gniezno.

Zobacz także:

Komunikat o Półfinałach Mistrzostw Wielkopolski Juniorów – Ślesin, 13-14 kwietnia 2013 r.