Komunikat o turnieju „Wyklętych” – Gniezno, 5 marca 2016

Mamy przyjemność opublikować komunikat o III Ogólnopolskim Turnieju Szachowym Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” – Gniezno 2016. 

Zapraszamy do zapoznania się z nim i dokonywania zapisów. Można się zapisywać poprzez program ChessManager, który w tym roku po raz pierwszy posłuży do sędziowania naszej imprezy. Podczas zapisywania się istnieje możliwość dokonania wpłaty wpisowego, co zostanie automatycznie potwierdzone przez system na wygenerowanej liście startowej (wpisowe można oczywiście uiszczać tak jak dotąd, czyli przelewając odpowiednią kwotę na wskazane konto).

Można też się zapisać poprzez serwis Chessarbiter. Po wejściu do serwisu Chessarbiter nastąpi automatyczne przekierowanie do programu ChessManager i dalej należy postępować według jego wskazań.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości związanych z zapisywaniem się prosimy o kontakt z sędzią głównym turnieju Maciejem Cybulskim (vide komunikat). 

Uwaga: w czasie zapisywania się do turnieju zachęcamy do podawania serwisowi ChessManager numeru telefonu komórkowego, dzięki czemu przed każdą rundą otrzymają Państwo sms z informacją o kojarzeniu. Spowoduje to przyśpieszenie oraz ułatwienie w trakcie przeprowadzania rozgrywek.  

Zobacz także:

Komunikat o III Ogólnopolskim Turnieju Szachowym Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” – Gniezno 2016

Strona turnieju i zapisy w serwisie ChessManager

Zapisy w serwisie chessarbiter

Relacja z I turnieju w 2014 roku

Relacja z II turnieju w 2015 roku  

Gnieźnieńskie obchody Narodowego Dnia Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” – plakat

Koszulka, upominki i nagrody rzeczowe

Wyniki, relacje oraz zdjęcia z turnieju