Komunikat trenera Mirosława Sobczaka w sprawie testów szkoleniowych

Trener Mirosław Sobczak przypomina, że z końcem września upłynął termin zwrotu przez juniorów pierwszej części testów szkoleniowych. Dlatego prosi o przyniesienie ich rozwiązań na najbliższe zajęcia (środa lub czwartek, 2 lub 3 października), ewentualnie na turnieje w MOK (4 października) lub na basenie (5 października). Juniorzy proszeni są o przekazanie p. Sobczakowi zarówno rozwiązań (na osobnej kartce) jak i samych testów. Ze względu na to, że testy będą wymieniane w gronie rozwiązujących je juniorów przypominamy, aby nie nanosić na kartach testów żadnych zapisków. Ponadto każdy junior przynosi testy niezależnie od stanu ich rozwiązania (ilości rozwiązanych zadań) tak, aby możliwa była ich wzajemna wymiana.

Grono szkoleniowe juniorów LKS Chrobry Gniezno