Konkurs na krajowego konsultanta szachowego polskich seriali telewizyjnych

Pragniemy poinformować, że klub otrzymał wiadomość od jednego producentów TV z informacją o ogłoszonym konkursie na krajowego konsultanta szachowego polskich seriali telewizyjnych. W piśmie tym czytamy m.in.:

„Rzeczywistość serialowa nie zawsze odpowiada tej codziennej, obserwowanej na turniejach. Po emisji odcinków, w których niektórzy aktorzy, przyznajmy szczerze, nie zawsze radzili sobie z ustawieniem bierek na szachownicach, otrzymywaliśmy tysiące maili, telefonów i wiadomości od widzów z całej Polski. Dlatego też postanowiliśmy zatrudnić fachowca, by to co widzowie oglądają na ekranie było odwzorowaniem tego, co dzieje się na 64 polach. Ponieważ nasza firma ma siedzibę w Wielkopolsce i jak się dowiedzieliśmy, Wasz klub jest jednym z wiodących w tym rejonie, zwróciliśmy się do Państwa o pomoc w przeprowadzeniu konkursu i wyłonieniu odpowiedniej osoby”.

Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy na adres: konkurs.szachy@interia.pl.