Kwalifikacja do pierwszego zespołu Chrobrego Gniezno na Drużynowe Mistrzostwa Polski – II Liga Juniorów

Przedstawiamy poniżej komunikat zarządu LKS Chrobry Gniezno w sprawie zasad kwalifikacji po pierwszego zespołu Chrobrego Gniezno na Drużynowe Mistrzostwa Polski – II Liga Juniorów, które rozegrane zostaną w dniach 25.07-02.08.2014 roku w Szczyrku.

Przy wyborze najodpowiedniejszych kryteriów kwalifikacji kierowaliśmy się zasadami transparentności i obiektywizmu oraz chęcią umożliwienia wszystkim juniorom walki o miejsce w podstawowym składzie drużyny. Mamy jednocześnie nadzieję, że wprowadzone kryteria przyczynią się do – opartej na zasadach fair play i toczonej niemal do końca – rywalizacji pomiędzy naszymi juniorami.

 

Zobacz także:

Komunikat o kwalifikacji do I zespołu Chrobrego Gniezno na DMP – II Liga Juniorów