Letnie zmagania zawodników Chrobrego

W rozegranym w Łazach w dniach 27.06-06-07 b.r.  XVII Międzynarodowym Festiwalu Szachowym „Perła Bałtyku” – turniej A (FIDE min. 1700) w stawce 59 uczestników Jan Wojdak uplasował się na miejscu 7 z dorobkiem 6,5 punktów i wypełnił po raz kolejny normę kandydata na mistrza. Jednocześnie triumfował w klasyfikacji juniorów w wieku 14-15 lat.

Wyniki turnieju A

W turnieju B powyższego festiwalu (ranking FIDE do 1700) Kacper Roj w stawce 235 uczestników zakończył rywalizację na miejscu 185 z dorobkiem 3,5 punktów i wypełniając normę na IV kategorię.

Wyniki turnieju B

W turnieju szachów błyskawicznych towarzyszącemu festiwalowi w Łazach, w stawce 173 uczestników Jan Wojdak był 32, a Andrzej Józefczak 33. Natomiast w turnieju szachów szybkich w stawce 147 uczestników Kacper Roj zakończył rywalizację na miejscu 126.

Wyniki turnieju błyskawicznego
Wyniki turnieju szachów szybkich

W rozegranym w dniach 19-26.07 w Warszawie turnieju szachów klasycznych „Warsaw Chess” OPEN – A w stawce 70 uczestników Jan Wojdak zdobył 5 punktów i uplasował się na miejscu 28, co w klasyfikacji grupy rankingowej do 2100 pozwoliło mu zająć miejsce 3.

Wyniki turnieju

W rozegranym w Toruniu w dniu 10.07 b.r. Wakacyjnym Turnieju Szachowym dla dzieci i młodzieży do lat 18 (7 rund tempem 10’+3”) w stawce 13 uczestników Antoni Prus był 8.

W rozegranym w Wągrowcu w dniu 18.07 b.r. Wągrowieckim Turnieju Klasyfikacyjnym ( 5 rund tempem P 30’) w stawce 16 uczestników Antoni Prus był6, zaś Adam Górecki 15.

Natomiast w rozegranym w dniu 20.07 b.r. w Gdańsku I Bałtyckim Turnieju Szachowym z Okazji Międzynarodowego Dnia Szachów – do lat 16 (9 rund 10’+5”) Antoni Prus w stawce 48 uczestników uplasował się na miejscu 31, zaś w grupie OPEN tego turnieju Krzysztof Prus w gronie 89 graczy był 58.