Ligowa niedziela w MOK-u

Nabierają rozpędu rozgrywki Wielkopolskiej III i IV Ligi Seniorów. W niedzielę, 24 listopada odbyły się w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie ligowe zjazdy, podczas których wystąpiły m.in. gnieźnieńskie drużyny, rywalizujące w obu klasach rozgrywkowych.

 

W Wielkopolskiej III Lidze Seniorów Chrobry II Gniezno pokonał w 2 rundzie UKS Smecz II Konin 5,5-0,5, a w 3 uległ 2,5-3,5 ekipie Hetmana Konin. Punkty dla Chrobrego zdobyli: Krzysztof Raczyński – 1,5, Jan Wojdak – 1, Jarosław Tomczykowski – 0,5, Jan Kukorowski – 2, Kamil Żurawski – 1,5 i Zuzanna Szeląg – 1,5 (wszyscy z 2 partii).

Natomiast w Wielkopolskiej IV Lidze Seniorów (grupa B) drużyna Chrobrego III Gniezno zremisowała 2,5-2,5 z GKS I Gorzyce Wielkie i pokonała GKS II Gorzyce Wielkie 5-0. Punkty zdobyli: Mirosław Sobczak – 1, Zygmunt Kujawski – 2, Mateusz Żurawski – 2, Jan Kabziński – 1,5, Anna Oszutowska – 1 (wszyscy z 2 partii). 

Występująca w tych samych rozgrywkach drużyna Chrobrego Prymusa Gniezno pokonała GKS II Gorzyce Wielkie 3,5-1,5 i w takim samym stosunku uległa pierwszemu zespołowi z Gorzyc Wielkich. Punkty dla gnieźnian zdobyli: Szymon Banach – 2, Karol Stanisławski – 1, Oskar Radwański – 1, Filip Witkowski – 0, Lena Frąckowiak – 1 (wszyscy z 2 partii).

Zobacz także:

Strona WIIILS

Strona WIVLS (grupa B)