Ligowa niedziela z udziałem drużyn Chrobrego

W niedzielę, 10 lutego b.r. rozegrano kolejne dwie rundy w ramach Wielkopolskiej III oraz IV Ligi Seniorów. Występujący w III lidze zespół Chrobrego II podejmował w Gnieźnie ekipy AZS Poznań i Lecha-WSUS Poznań. Oba mecze zakończyły się zwycięstwem gnieźnian w stosunku 4-2. Punkty dla Chrobrego II zdobyli: Krzysztof Raczyński – 2, Szymon Banach – 1,5, Wiesław Banach – 0 z 1 partii, Rafał Nowak – 1,5, Marcel Butyrowski – 1, Mirosław Sobczak – 1 z 1 partii, Zuzanna Szeląg – 1.

Zarząd LKS Chrobry dziękuje Dyrekcji Językowej Szkoły Podstawowej Prymus w Gnieźnie za udostępnienie pomieszczeń szkoły w celu rozegrania zjazdu Wielkopolskiej III Ligi Seniorów.

Natomiast występujące w rozgrywkach IV ligi zespoły Chrobrego III i Chrobrego IV tym razem rywalizowały w Ostrowie Wielkopolskim. Chrobry III zremisował 2,5-2,5 z ekipą OTSz III Ostrów Wielkopolski i pokonał GKS Gorzyce Wielkie 3,5-1,5, zaś Chrobry IV zwyciężył wspomniane drużyny z Ostrowa i Gorzyc w stosunku 4,5-0,5. Punkty dla Chrobrego III zdobyli: Kamil Żurawski – 1, Jan Kabziński – 1,5, Mateusz Żurawski – 0,5, Emil Wiśniewski – 1,5, Ewa Zamiar – 1,5. Natomiast dla Chrobrego IV punktowali: Jan Kukorowski – 1,5, Jarosław Tomczykowski – 2, Zygmunt Kujawski – 2, Witold Lewandowski – 2, Agata Wesołowska – 1,5.

Zobacz także: 

Strona Wielkopolskiej III Ligi Seniorów

Strona Wielkopolskiej IV Ligi Seniorów

Zdjęcia ze zjazdu W III LS autorstwa Krzysztofa Szeląga