Ligowcy już po trzech rundach

Występujące w Wielkopolskiej III i IV Lidze Seniorów drużyny gnieźnieńskiego Chrobrego rozegrały po trzy rundy. 

W III lidze, reprezentujący Pierwszą Stolicę Chrobry II, po remisie 3-3 w wyjazdowym meczu pierwszej rundy z drużyną Piasta Śrem dwa kolejne mecze rozegrał w Zbąszyniu. W pierwszym z nich zanotował ponowny remis z Koroną Zakrzewo, zaś w drugim pokonał w stosunku 4-2 Wicher Zbąszyń. Po trzech rundach nasz zespół plasuje się w tabeli na drugim miejscu. Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się również występujące w IV lidze zespoły Chrobrego III i IV. W inauguracyjnej rundzie pierwszego zjazdu, który zorganizowany został w Miejskim Ośrodku Kultury w Gnieźnie, doszło między nimi do pojedynku derbowego, zakończonego zwycięstwem Chrobrego IV 3:2. W kolejnych rundach nasze zespoły uzyskały następujące rezultaty:

Runda 2.

Chrobry III – Hetman III Konin 5-0

Chrobry IV – Tecza Turek 2-3

Runda 3.

Tęcza Turek – Chrobry III 1,5-3,5

Gambit Ślesin – Chrobry IV 1,5-3,5

Po rozegraniu trzech rund nasze ekipy przewodzą w tabeli.

Zobacz także:

Wielkopolska III Liga Seniorów

Wielkopolska IV Liga Seniorów gr. B1

Zdjęcia z I zjazdu Wielkopolskiej IV Ligi Seniorów nadesłane przez Krzysztofa Szeląga

Zdjęcia ze zjazdu Wielkopolskiej III Ligi Seniorów (Zbąszyń) nadesłane przez Mirosława Sobczaka