Listopadowy turniej szachów szybkich za nami

W piątek, 4 listopada odbył się kolejny turniej szachów szybkich P 8’+3” w ramach GP o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Kultury. W stawce 15 zawodników, po rozegraniu siedmiu rund zwycięzcą okazał się Szymon Banach, który zgromadził 6,5 punktów. Drugie miejsce zajął Mirosław Sobczak5,5 punktów, a na trzecim miejscu z 5 punktami uplasował się Paweł Nawrocki.

Turniej sprawnie sędziował Kamil Żurawski.

Na następną piątkową imprezę w ramach GP MOK zapraszamy za dwa tygodnie, 18 listopada. Odbędzie się wówczas turniej szachów błyskawicznych P’5. Pierwsza runda o 17.45. Zapisy do 17.30.

Zobacz także:

Wyniki IX turnieju GP Dyrektora MOK w szachach szybkich

Klasyfikacja indywidualna po IX turniejach

Klasyfikacja drużynowa po IX turniejach

Zdjęcia z turnieju- K.SZ.