LKS Chrobry Gniezno znów wygrywa!

Dziękujemy wszystkim szachistom, ich rodzinom i znajomym, dzięki którym z pełnym sukcesem dołączyliśmy do Drużyny Szlachetnej Paczki.

Udało się nam skompletować prezent zgodnie z potrzebami obdarowanej rodziny. Zapewniliśmy nowe obuwie na zimę, zakupiliśmy pralkę, zebraliśmy bardzo dużo żywności trwałej. Rodzina otrzymała również odzież, artykuły chemiczne, pomoce szkolne i rzeczy, o których dzieci po cichu marzyły. Okazało się, że na drużynę „Chrobry & Przyjaciele” zawsze można liczyć!

 

Jak zapewniają wolontariusze „nasza rodzina” była wzruszona i bardzo cieszyła się z prezentu. Przysłała nam takie oto życzenia:

„Niechaj los Wam sprzyja, niosąc powodzenie, idźcie przez życie z dobrocią w sercu otoczeni ludźmi, których kochacie, silni poczuciem bezpieczeństwa i szczęścia. Niech każdy obrót kalejdoskopu życia przynosi Wam radość! Za uzyskaną dobroć jesteśmy wdzięczni całym sercem. Dziękujemy”.

Agata Szeląg

P.S. Zarząd LKS Chrobry Gniezno w imieniu swoim oraz zawodników i sympatyków klubu pragnie bardzo serdecznie podziękować Agacie i Krzysztofowi Szelągom za inicjatywę oraz koordynację działań, dzięki którym nasz klub mógł się aktywnie włączyć w akcję „Szlachetnej Paczki”.

Zobacz także:

Zdjęcia nadesłane przez Krzysztofa Szeląga