Medal i wysokie lokaty naszych reprezentantów w V Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół i Przedszkoli

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się młodzi zawodnicy Chrobrego, którzy w mijający weekend, 12 i 13 grudnia b.r. rywalizowali w rozegranych na platformie chess.com V Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół i Przedszkoli.

Nasi zawodnicy uplasowali się w koszczególnych grupach na następujących pozycjach:

Klasa III chłopcy:

Michał Górecki – miejsce 3 wśród 117 uczestników

Klasa VII chłopcy: 

Karol Stanisławski – miejsce 4 wśród 93 uczestników

Klasa I chłopcy:

Iwo Maciejewski – miejsce 6 wśród 73 uczestników

Przedszkola chłopcy (46 uczestników):

Franciszek Błochowiak – miejsce 16 

Adam Górecki – miejsce 29 

Jednocześnie zwracamy się z prośbą o przekazywanie informacji o występach naszych reprezentantów w różnych imprezach szachowych, a zwłaszcza w tych, rozgrywanych online, gdyż posługiwanie się w nich nickiem praktycznie uniemożliwia identyfikację. 

Zobacz także: 

Strona mistrzostw

Zdjęcie nadesłane przez Darię Boerstler-Maciejewską: