Medale i awanse Juniorów Chrobrego w Sypniewie!

W dniach 16-21 czerwca b.r. rozgrywane były w Sypniewie Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików w szachach klasycznych, które stanowiły eliminacje do jesiennych rozgrywek strefowych, a docelowo do przyszłorocznych mistrzostw Polski Juniorów. Wśród uczestników mistrzostw znalazła się też liczna reprezentacja juniorów Chrobrego Gniezno.

Złote medale zdobyli Anna Oszutowska w grupie dziewcząt do lat 13 oraz Jan Szeszycki w grupie chłopców do lat 9. Srebro w grupie chłopców do lat 17 zdobył Stanisław Borkowski.

Awans do dalszych etapów rozgrywek uzyskała „pierwsza 10” w poszczególnych grupach turniejowych.

Nasze zawodniczki i zawodnicy uplasowali się na następujących pozycjach”

Wyniki grupy D 15

W rozegranym turnieju szachów błyskawicznych ( 9 rund P 3’+2”) z udziałem 110 zawodników, trenerów, opiekunów i innych uczestników imprezy najwyżej spośród członków gnieźnieńskiej ekipy rywalizację zakończył Krzysztof Nawrocki, który uplasował się na miejscu 5.