Medale i awanse podczas zakończonych w Sypniewie Eliminacji Strefowych do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików!

W dniach 19-25 września b.r. w Sypniewie odbywały się Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików (9 rund tempem 90’+30″). W licznym gronie młodych adeptów królewskiej gry z województw wielkopolskiego i zachodniopomorskiego rywalizowało pięcioro reprezentantów naszego klubu.

W grupie dziewcząt do lat 13 Ania Oszutowska pewnie wywalczyła złoty medal, uzyskując oczywiście awans.

Awans wywalczył także w grupie C 11 Michał Górecki, który zakończył rywalizację na miejscu czwartym oraz w grupie C 9 Iwo Maciejewski, który był piąty. W tej samej grupie, miejsce dziewiąte zajął Jan Szeszycki, zaś dwunasty był Franciszek Błochowiak.

Wyniki grupy

C 9

C 11

D 13

Foto nadesłane przez Łukasza Góreckiego