Medale naszych zawodników w Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów w szachach szybkich!

Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy gnieźnieńskiego Chrobrego w Mistrzostwach Wielkopolski Juniorów w szachach szybkich, które odbyły się w sobotę, 5 grudnia b.r. w Kostrzynie Wielkopolskim.

Nasi juniorzy zdobyli 5 medali (2 złote, 1 srebrny i 2 brązowe), co w nieoficjalnej klasyfikacji medalowej dało Chrobremu pierwsze miejsce wśród wielkopolskich klubów. Złote medale i tytuły Mistrza Wielkopolski w szachach szybkich na rok 2015 zdobyli: Krzysztof Raczyński – w grupie chłopców do lat 14 oraz Oktawia Wilk – w gronie dziewcząt do lat 18. Srebrny „krążek” wywalczyła w grupie D 14 Zuzanna Szeląg, zaś brązowe Jacek Miętkiewicz (C 14) i Dawid Romański (C 18). Pozostali nasi zawodnicy uplasowali się na następujących pozycjach: 

W grupie C 14

Wojciech Kukorowski – 7

Mateusz Żurawski – 13

Jan Kukorowski – 19

Maksymilian Łepski – 20

W grupie C 18

Kamil Żurawski – 5

W grupie D 18

Paulina Kałużna – 6

Zobacz także:

Wyniki Mistrzostw Wielkopolski w szachach szybkich – Kostrzyn Wielkopolski, 5.12.2015 roku

C 14

D 14

C 18

D 18

Zdjęcia nadesłane przez Jacka Kukorowskiego