Międzywojewódzkie mistrzostwa juniorów młodszych i młodzików w Łazach

Zamieszczamy informacje o międzywojewódzkich mistrzostwach juniorów młodszych i młodzików, które w trzeciej dekadzie września odbędą się w nadmorskich Łazach.

Pierwszym z turniejów będą Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, które zaplanowane są w dniach 20-22 września b.r. Jest to turniej otwarty i udział w nich może wziąć każdy zawodnik urodzony w latach 2009, 2010 i 2011, który dokona zgłoszenia do dnia 8 września b.r. Szczegóły na zamieszczonym poniżej komunikacie organizacyjnym:

Komunikat organizacyjny MMM

Natomiast drugim turniejem są rozgrywane w dniach 22-29 września b.r. Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Mistrzostw Polski Młodzików. Udział w nich mogą wziąć jedynie zawodnicy uprawnieni oraz ci, którzy uzyskali awans w czerwcowych Finałach Mistrzostw Wielkopolski w Sypniewie. Z naszego klubu prawo startu posiada 9 osób. Lista uprawnionych oraz inne informacje w zamieszczonym poniżej komunikacie organizacyjnym: 

Komunikat organizacyjny i lista uprawnionych Eliminacji Strefowych