Mikołajkowy Turniej Szachowy

W sobotę, 6 grudnia 2014 roku w salach Miejskiego Ośrodka Kultury odbył się tradycyjny Mikołajkowy Turniej Szachowy.

Zgromadził on na starcie 12 najmłodszych adeptów królewskiej gry, z których większość rozpoczęła przygodę z szachami zaledwie kilka miesięcy temu, uczęszczając od września b.r. na zajęcia szkółki szachowej MOK. Turniej przeprowadzono w formule szachów szybkich (P 10′) na dystansie 6 rund. Zasłużone zwycięstwo z kompletem punktów odniósł Szymon Konieczka, który wyprzedził Wiktora Jędrysa – 5 punktów i Norberta Walczaka – 4 punkty. Najlepszą zawodniczką turnieju okazała się Ola Krysińska. Wszyscy uczestnicy otrzymali szachowe dyplomy, słodycze oraz drobne upominki, zaś najlepsi statuetki i medale.

 

 

Oto oficjalne wyniki turnieju:

Mikołajkowy Turniej Szachowy – Gniezno, 6.12.2014

1. Konieczka Szymon – 6

2. Jędrys Wiktor – 5

3. Walczak Norbert – 4

4. Szczepański Dominik – 3

5. Krzymiński Bartek – 3

6. Zacharzewski Wiktor – 3

7. Orczykowski Łukasz – 3

8. Rosiński Tymoteusz – 2,5

9. Grzywaczewski Tymoteusz – 2,5

10. Krysińska Aleksandra – 1,5

11. Graczyk Daniel – 1,5

12. Przykucka Julia – 1

Zobacz także:

Zdjęcia z Mikołajkowego Turnieju Szachowego – Gniezno, 6.12.2014 roku

Relacja TV Gniezno