Mistrzostwa juniorów w Skorzęcinie – ważne informacje

Dużymi krokami zbliżają się dwa juniorskie turnieje, które rozegrane zostaną w trzeciej dekadzie września b.r. w Skorzęcinie. Przekazujemy niniejszym kilka istotnych i przydatnych informacji dla rodziców naszych juniorów, zainteresowanych uczestnictwem w imprezach

   Pierwszy turniej to Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w szachach (województwa wielkopolskie i zachodniopomorskie), które odbędą się w dniach 21-23.09, zaś drugie to Eliminacje Strefowe do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików w szachach województwa wielkopolskie i zachodniopomorskie), rozgrywane w dniach 24-30.09.

Poniżej zamieszczamy komunikaty organizacyjne obu mistrzostw informując jednocześnie, że:

  1. LKS Chrobry Gniezno nie jest ich organizatorem.
  2. Zgłoszenia do obu turniejów (których termin mija – odpowiednio 15.09 i 17.09)  dokonują rodzice drogą internetową.
  3. Prawo udziału w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików mają wyłącznie zawodnicy urodzeni w latach 2008-2010 (Uwaga: niestety młodsze dzieci nie mają takiego prawa), którzy są posiadaczami licencji PZSzach. Opłata startowa (wpisowe do MMM) nie jest pobierana.
  4. Prawo udziału w Eliminacjach Strefowych do Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików mają wyłącznie zawodnicy, którzy uzyskali do nich awans podczas czerwcowych Mistrzostw Wielkopolski w Sypniewie.
  5. W trakcie trwania obu mistrzostw dzieci pozostają pod opieką rodziców lub wskazanych przez nich opiekunów, co oznacza, że w Skorzęcinie nie będzie obecny delegowany przez LKS Chrobry opiekun (trener). Jednocześnie informujemy, że w dniach 24-29.09 w Miejskim Ośrodku Kultury w godzinach 17.00-19.00 dyżurować będzie instruktor Szkółki Szachowej, który nieodpłatnie przygotuje juniorów Chrobrego uczestniczących w ESMPJ do następnej rundy.
  6. W czasie rozgrywania rund w trakcie obu mistrzostw do dyspozycji zawodników Chrobrego oraz ich rodziców będzie pokój w Domu Wczasowym „Na Skarpie”, w którym będzie można odpocząć, przygotować kawę, herbatę itp. Udostępnili go nieodpłatnie rodzice naszego juniora Michała Maćkowiaka. Będzie też możliwość odpłatnego skorzystania z noclegu we wspomnianym domu wczasowym. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem: 608531324.

Jednocześnie informujemy, że w sobotę, 15.09 ok. 12.30, czyli bezpośrednio po zakończeniu przełożonego (z dnia 14.09) turnieju GP Elpos-Prymus-MOK odbędzie się w MOK-u spotkanie z rodzicami juniorów zainteresowanych uczestnictwem w imprezach, podczas którego omówione zostaną to oraz inne kwestie związane z uczestnictwem w mistrzostwach.

Zobacz także:

Komunikat organizacyjny MMM 21-23.09.2018

Komunikat organizacyjny ESMPJ 24-30.09.2018