Mistrzostwa Wągrowca w szachach błyskawicznych zdominowane przez zawodników Chrobrego

W niedzielę, 8 czerwca odbyły się w Wągrowcu szachowe mistrzostwa tego miasta w grze błyskawicznej. Wzięła w nich udział 6-osobowa ekipa zawodników Chrobrego, którzy całkowicie zdominowali rywalizację. W 13-rundowym turnieju rozgrywanym tempem po 5 minut na partię dla zawodnika triumfował z kompletem zwycięstw Jan Kujawski, który wyprzedził trzech innych zawodników naszego klubu: Karola Nawrockiego – 10 punktów, Pawła Nawrockiego – 9,5 punktów i Marka Nawrockiego – 9 punktów. W klasyfikacji kobiet Edyta Nawrocka z dorobkiem 6,5 punktów uplasowała się na miejscu drugim, wśród juniorów do lat 12 najlepszy był Szymon Nawrocki – 6,5 punktów, zaś w grupie juniorów do lat 18 najlepszym był Karol Nawrocki.

 

Zobacz także:

Szczegółowe wyniki i fotorelacja z Mistrzostw Wągrowca w grze błyskawicznej – Wągrowiec, 8.06.2014 r.