Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików 2021 w Sypniewie – komunikat organizacyjny

Na stronie Wielkopolskiego Związku Szachowego pojawił się komunikat organizacyjny Mistrzostw Wielkopolski Juniorów i Młodzików, które odbędą się w dniach 18-23 czerwca b.r. w Sypniewie.  Zapraszamy do zapoznania się z nim, a osoby planujące udział w mistrzostwach prosimy o przekazanie informacji o tym zamiarze Emilowi Wiśniewskiemu (mco@interia.pl) do dnia 4 czerwca b.r.

Podobnie jak w roku ubiegłym udział w mistrzostwach możliwy jest bez konieczności rozgrywania eliminacji (Półfinałów Mistrzostw Wielkopolski).

Jednocześnie informujemy, że LKS Chrobry nie ma możliwości zapewnienia opieki nad naszymi zawodnikami uczestniczącymi w tegorocznych mistrzostwach w Sypniewie.

Zobacz także:

Komunikat organizacyjny