Młodzi Chrobrzacy wystąpili w Marzeninie i Poznaniu

W piątek i sobotę, 8 i 9 października b.r. odbył się Marzeninie XXX Jubileuszowy Festiwal Szachowy im. ks. bpa Jerzego Dąbrowskiego (9 rund tempem P 60’). W turnieju dla roczników 2007-2010 nasi zawodnicy zajęli całe podium. Zwyciężył z kompletem punktów Karol Stanisławski, przed Anną Oszutowską, która była najlepsza w klasyfikacji dziewcząt i Mikołajem Gubałą.

Natomiast w grupie juniorów z roczników 2011 i młodszych zwyciężył Franciszek Błochowiak, przed Adamem Góreckim, który wypełnił normę na IV kategorię. Normę taką wypełniła także Weronika Kulwińska, która uplasowała się na miejscu drugim w klasyfikacji dziewcząt.

LKS Chrobry triumfował w klasyfikacji drużynowej festiwalu.

Wyniki grupy starszej

Wynik grupy młodszej

Zdjęcia nadesłane przez Agnieszkę Kulwińską 

Tymczasem w niedzielę, 3 października odbył się w Klubie Raszyn w Poznaniu Turniej klasyfikacyjny dla dzieci do lat 12 (6 rund tempem P 30’). W stawce 19 uczestników jedyny reprezentant Chrobrego Gniezno Adam Górecki zakończył rywalizację na miejscu 11.

Wyniki turnieju

Zdjęcia nadesłane przez Ciocię Anię