Młodzi Chrobrzacy zagrali w szkolnym turnieju szachowym

W sobotę, 27 maja b.r. odbył się w Gnieźnie Turniej Szachowy dla uczniów szkół podstawowych o Puchar Dyrektora SDMO (7 rund tempem 10’+3″, w którym udział mogli wziąć wyłącznie uczniowie szkół podstawowych z rankingiem PZSzach do 1600), w którym uczestniczyło liczne grono członków naszego klubu. W turnieju klas 1-3, w stawce 36 uczestników Antoni Bernaciak w klasyfikacji generalnej uplasował się na miejscu drugim, zaś w klasyfikacji dziewcząt Daniela Skotarczak była trzecia.

Natomiast w turnieju klas 4-8, w stawce 21 uczestników Tomasz Nawrocki zajął miejsce drugie, zaś w klasyfikacji dziewcząt najlepszą okazała się Milena Lieske, a na trzecim miejscu rywalizację zakończyła Sandra Wąsowicz.

Wyniki turnieju klas 1-3

Wyniki turnieju klas 4-8