Nagrodzono triumfatorów Grand Prix Dyrektora MOK 2019 i zainaugurowano tegoroczną edycję tych rozgrywek

W piątek, 10 stycznia b.r. odbyła się ceremonia nagrodzenia triumfatorów ubiegłorocznej edycji Grand Prix o Puchar Dyrektora MOK.

W indywidualnej klasyfikacji generalnej najlepszym okazał się Karol Stanisławski, który wyprzedził Pawła Nawrockiego i Zuzannę Szeląg. W klasyfikacji juniorów do lat 8 zwyciężył Michał Górecki przed Oliwierem Radwańskim i Leonem Szeszyckim. Wśród juniorów do lat 10 triumfowała Anna Oszutowska przed Aleksandrą Łukasik i Filipem Witkowskim. W grupie juniorów do lat 14 najlepszym był Karol Stanisławski przed Oskarem Radwańskim i Mikołajem Gubałą, zaś w grupie do lat 18 Zuzanna Szeląg przed Mateuszem Żurawskim i Janem Kukorowskim. 

Natomiast w klasyfilacji drużynowej zwyciężyła para Mirosław Sobczak i Anna Oszutowska przed Oskarem Radwańskim i Mikołajem Gubałą oraz Zuzanną Szeląg i Aleksandrą Łukasik.

Bezpośredno po wręczeniu nagród zainaugurowano tegoroczną edycję tych rozgrywek. Z kompletem 7 zwycięstw triumfował Karol Nawrocki, który wyprzedził Pawła Nawrockiego – 6 punktów i Kamila Żurawskiego – 5 punktów. W klasyfikacji juniorów do lat 10 najlepszą była Aleksandra Łukasik, zaś do lat 14 Mikołaj Gubała.

Turniej sprawnie sędziował Kamil Żurawski. Następny turniej z cyklu GP Dyrektora MOK odbędzie się 14 lutego o stałej porze.

Zobacz także:

Klasyfikacja indywidualna 2019

Klasyfikacja drużynowa 2019

Zdjęcia nadesłane przez Agnieszkę Stanisławską

Zdjęcia nadesłane przez Marlenę Oszutowską

Wyniki pierwszego turnieju 2020

Klasyfikacja indywidualna po pierwszym turnieju