Nasi grają w Karpaczu

W dniach 8-15 listopada w Karpaczu odbywają się Półfinały Mistrzostw Polski Juniorów, w których bierze udział czterech juniorów Chrobrego. Bracia Wojtek i Jan Kukorowscy, Dawid Romański oraz Kamil Żurawski walczą w swoich kategoriach wiekowych o awans do przyszłorocznych finałów Mistrzostw Polski Juniorów i Młodzików. W grupie Wojtka (C 11) awansuje 4 najlepszych zawodników, w grupie Jana (C 13) awans uzyskuje również 4 zawodników, w grupie, w której rywalizuje Dawid (C 15) prawo udziału w przyszłorocznych MPJ uzyskuje pierwsza „10”, zaś w najstarszej grupie (C 17), w której gra Kamil, premiowanych awansem jest 8 juniorów. W rozgrywanym równolegle turnieju Karpacz –Chess Open grają: junior Jacek Miętkiewicz, Mirosław Sobczak i Marek Romański. Zachęcamy do kibicowania i śledzenia wyników naszych zawodników za pośrednictwem serwisu www.chessarbiter.com

Agata Szeląg