Nasi grali w Barcinie

W sobotę, 12 stycznia b.r. odbyła się w Barcinie tradycyjna impreza szachowa pod nazwą IMAGO – Noworoczny Turniej Szachowy 2019, w której udział wzięło łącznie czworo naszych zawodników. 

W 7-rundowym turnieju głównym (turniej A), rozegranym tempem P 15’ Lena Frąckowiak zdobyła 3 punkty i w stawce 41 uczestników uplasowała się na miejscu 31, zaś w klasyfikacji juniorek była druga. Natomiast w turnieju dziecięcym (turniej B), rozgrywanym na dystansie 9 rund tempem P 10’ wystartowało 26 młodych adeptów królewskiej gry. Nasi reprezentanci zakończyli rywalizację na następujących pozycjach: 5 Leon Szeszycki – 6 punktów, 7 Karol Szeszycki – 5,5 punktów i 23 Ewa Szeszycka – 2,5 punktów.

Zobacz także:

Wyniki turnieju A

Wyniki turnieju B

Zdjęcia nadesłane przez Macieja Frąckowiaka