Nasi grali w Poznaniu, Warszawie i Opolu

W ostatnich dniach reprezentanci Chrobrego wystąpili w kilku turniejach szachów klasycznych, szybkich i błyskawicznych, uzyskując następujące rezultaty:

W rozegranym w Poznaniu w dniach 10-18 lipca b.r. 9- rundowym turnieju szachów klasycznych „Szachowe Lato – Poznań 2021” w turnieju A w stawce 66 uczestników Chrobrzacy uplasowali się na następujących pozycjach:

12 – Olaf Jagodziński (3 miejsce w klasyfikacji juniorów)

16 – Mirosław Sobczak

17 – Stanisław Borkowski

20 – Wojciech Doberschutz

22 – Jan Kabziński

23 – Alan Jagodziński

Natomiast w Turnieju Juniorskim poznańskiego festiwalu w stawce 28 uczestników Dorota Doberschutz uplasowała się na miejscu 4 i jednocześnie okazała się najlepszą w klasyfikacji juniorek.

W rozegranym w Warszawie w dniach 10-18 lipca b.r. „Warsaw Najdorf Festiwal” w 9-rundowym turnieju szachów klasycznych (gr. A) wystąpiła Zuzanna Szeląg, która w stawce 174 uczestników uplasowała się na miejscu 150.

Natomiast w dniach 17-18 lipca b.r. w Opolu odbył się Puchar Polski w Szachach. W turnieju szachów szybkich (9 rund tempem 10’+5″) w stawce 276 uczestników Rafał Lubczyński zakończył rywalizację na miejscu 31. Natomiast w turnieju szachów błyskawicznych (13 rund tempem 3’+2″) w stawce 232 Rafał Lubczyński był 24, a Paweł Nawrocki 76.

Szachowe Lato Poznań 2021

Szachowe Lato Poznań 2021 – Turniej Juniorski

Festiwal Najdorfa

Puchar Polski w szachach szybkich

Puchar Polski w szachach błyskawicznych