Nasi grali w Przeźmierowie i Kostrzynie Wielkopolskim

W sobotę, 14 maja b.r. odbyły się dwa turnieje, w których udział wzięli zawodnicy gnieźnieńskiego Chrobrego. Pierwszym z nich był rozegrany w Przeźmierowie IV Turniej Szachowy pod Patronatem Wójta Gminy Tarnowo Podgórne – grupa juniorów do lat 18 (6 rund po 30 minut na zawodnika). W stawce 11 uczestników triumfował z kompletem zwycięstw Michał Górecki, przed Janem Szeszyckim. Na 6 miejscu rywalizację zakończył Iwo Maciejewski, a na 7 Adam Górecki.

Wyniki turnieju

Natomiast tego samego dnia w Kostrzynie Wielkopolskim odbyły się X Mistrzostwa Szachowe o Puchar Przewodniczącego RM Kostrzyn. W turnieju OPEN (7 rund tempem P 15′), w stawce 24 zawodników Krzysztof Nawrocki był 7, zaś Wiesław Wiśniewski 13.

Wyniki turnieju

W grupie do lat 16, tej samej imprezy (7 rund tempem P 15′), w stawce 26 uczestników Tomasz Nawrocki zakończył rywalizację na miejscu 5.

Wyniki turnieju

Zdjęcia nadesłane przez Krzysztofa Nawrockiego