Nasi reprezentanci rywalizowali w Poznaniu i Środzie Wielkopolskiej

W miniony weekend troje młodych reprezentantów gnieźnieńsiego Chrobrego rywalizowało w dwóch turniejach szachów szybkich. 

W sobotę, 7 kwietnia b.r. w zorganizowanych w Poznaniu Mistrzostwach SP 46 w kategorii uczniów do klasy III Lena Frąckowiak w stawce 20 zawodników była piąta, zaś wśród 13 uczniów klas IV-VII Witold Lewandowski zakończył rywalizację na miejscu drugim.

Natomiast w rozegranym w niedzielę, 8 kwietnia b.r. w Środzie Wielkopolskiej III Turnieju Wielkanocnym dla dzieci szkół podstawowych i przedszkoli – grupa do lat 8 Aleksandra Łukasik w gronie 36 uczestników była ósma. 

Zobacz także: 

Wyniki III Turnieju Wielkanocnego w Środzie Wielkopolskiej

Zdjęcia z Mistrzostw SP 46 w Poznaniu nadesłane przez Macieja Frąckowiaka